Hakkımızda


Hukukbilimi.net olarak öncelikle boşanma sürecine girmiş bireylerin hayatlarına yön verme noktasında kritik bir dönemeçte sağlıklı ve doğru kararlar verebilmek için eşlerin ortak hayata son verirken doğru bilgilere sahip olması gerekmektedir. Katılacağınız bu eğitimde boşanma sürecine ilişkin hayati bilgiler sizlerle paylaşılacaktır. 

Hakkımızda

Boşanma kararı vermiş çiftlerin bu süreçte dikkatli ve bilgili  olması  büyük önem arzetmektedir. Aksi takdirde hayatlarının geri kalanında telafisi çok güç pişmanlıklar ve mağduriyetler yaşanacaktır. Bu sebeple düzenlediğimiz seminer ve eğitimlerde sizlerin bu mağduriyetlerin ve pişmanlıkların yaşanmaması ve en önemlisi boşanma sürecinden maddi manevi kazançlı çıkabilmek için sizlere eğitim verilecektir. Eğitime katıldıktan sonra evliliği sona erdirme bakımından karar verme sürecinizin kesinlikle değişeceğine emin olabilirsiniz. Boşanırken veya İleride tekrar evlenirken doğru ve kritik bilgilere sahip olmanın avantajını bütün hayatınız boyunca yaşayarak göreceksiniz.


Hukuk Biliminden Eğitim Alın

Hukukbilimi.net olarak düzenlediğimiz eğitimin süresi yaklaşık 2 saat olup 3 bölümden oluşacaktır. İlk bölümde sizlere evlilik birlikteliğinin sona erdiriliş biçimlerinden biri olan "boşanma" ya gerek olup olmadığı gerekli değil ise diğer sona erme biçimlerinden hangisinin katılımcılara uygun olacağı konusunda bilgiler verilecektir. 2. Bölümde ise Evlilik birlikteliğinin sona erdirme biçimlerinden biri olan "Boşanma" konusundan detaylı bir eğitim ve bilgilendirme yapılacaktır. 3. Bölümde ise soru cevap faslına geçilecektir.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+